#1 2010-12-07 19:32:27

 goorsky

Administrator

6993949
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 112
Punktów :   

Dlaczego słuchasz rocka?

Jak to się stało że zacząłeś słuchać rocka? I co Ci to daje? Tutaj możesz opowiedzieć swoją historię, bo jestem bardzo ciekaw A mi przytrafiło się tak, że słucham rocka przez zwyczajną grę - NFS Most Wanted. A to dlatego, że soundtrack gry opiera się głównie na tym gatunku, oprócz rapu. Stąd ściągnąłem dwie pierwsze piosenki, Styles Of Beyond - Nine Thou (mieszanka) i Static-X - Skinnyman. Tego nie zapomnę nigdy

edit: Zapomniałem dodać, że rocka słucham jakieś 3, może 4 lata.


http://s5.zapodaj.net/images/6424796.gif

Offline

 

#2 2010-12-07 20:59:29

 Ifoundmyplace

User

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dlaczego słuchasz rocka?

Heh a więc moja 'przygoda' z rockiem nie zaczęła się od gry xDD
zaczęło się to jakieś cztery lata temu...
kuzyn zgrał mi muzykę, którą chciałam, było to R&B, wtedy takiej słuchałam... ale przez przypadek zgrał mi też pięć utworów LP
nie zakochałam się od razu w ich muzyce... musiałam do niej dorosnąć no i jakiś rok po tym jak miałam już te piosenki, dopiero zaczęłam ich słuchać tak naprawdę... to znaczy pokochałam tę muzykę... zarówno przez tekst, jak i samą formę muzyczną... teksty opowiadają o życiu,miłości, przestrzegają przed różnymi błędami... w tym gatunku, urzekło mnie też to, że artyści tak niesamowicie potrafią przekazać swoje emocje... od czasu kiedy zaczęłam słuchać LP, nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki rockowej oczywiście teraz słucham muzyki również wieeelu innych zespołów xD po prostu zaczynałam od LP i do niedawna był to mój ulubiony zespół ale ostatnio poznałam zbyt wiele innych i pokochałam ich muzykę tak samo jak LP a więc to tyle xDD

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.kaensoprano.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.semaforskwierzyna.pun.pl